Uživatelské jméno: Heslo:
(registrovat nového uživatele)
Úvodní stránka
TEXTILNÍ VELKOOBCHOD A VÝROBA
    
 

Kdo jsme?

Firma GAMATREX® je textilní velkoobchod a výrobce, který dodává na český trh od r. 1992. Firma má vlastní výrobní základnu v zahraničí, kde vyrábí zboží jednak pro distribuci v České republice, jednak pro vývoz do Japonska, USA a Austrálie a pro některé velkoobchodní odběratele v evropských státech (Maďarsko, Slovinsko). GAMATREX® je 100% česká firma bez zahraniční kapitálové účasti se sídlem v Praze.

Co nabízíme?

Dodáváme kvalitní reklamní textil vlastní značky, vhodný pro potisk a výšivku - trika, mikiny, polokošile hladké a pique, trika s dlouhým rukávem, dětská trička, dětské mikiny, trička do V, nátělníky, spodní kalhoty dlouhé, čepice, vše originál GAMATREX®, zboží ve velikostech XS až XXXL.
Naše výrobky jsou ze 100% poločesané bavlny, díky jejíž speciální úpravě jsou nejen velmi příjemné na omak, ale vykazují též řadu vynikajících kvalitativních vlastností, jako jsou například prodyšnost, stálobarevnost, odolnost vůči potu apod.
Dodávané značkové textilní výrobky jsou atestovány na zdravotní nezávadnost a kvalitativní vlastnosti autorizovanou státní zkušebnou podle českých a evropských norem (EU).

Naše značky:

Na český trh je zboží dodáváno pod vlastními již dobře zavedenými obchodními značkami "Original Gamatrex Prague ®" a "D & D Original by Gamatrex®".Komu jsou výrobky určeny?

Naše výrobky jsou určeny především pro odběratele z oboru reklamy, dále pak firmy dodávající pracovní oblečení, sportovní organizace a kluby a také firmy dodávající oděvy pro sport a volný čas. Mnoho výrobků firmy GAMATREX® opatřených potiskem nebo výšivkou je známo jako oblíbený suvenýrový artikl pro zahraniční turisty.

Copyright © 2008 - 2018 Gamatrex s.r.o., všechna práva vyhrazena