Uživatelské jméno: Heslo:
(registrovat nového uživatele)
Úvodní stránka
TEXTILNÍ VELKOOBCHOD A VÝROBA
    
 

Jaké služby nabízíme?

POTISK A VÝŠIVKA:

Na přání zákazníků zajišťujeme souhrnnou dodávku našich výrobků i s potiskem nebo výšivkou. Kalkulaci ceny provádíme individuálně podle velikosti, umístění a barevného provedení vámi dodaného grafického návrhu (logo, či jiný obrázek) určeného pro potisk či vyšití na náš výrobek.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA (TAYLOR MADE):

Firma GAMATREX® zajišťuje pro odběratele ve své zahraniční výrobní kapacitě zakázkovou výrobu jakéhokoliv sortimentu z oboru reklamního textilu nebo ve spolupracujících továrnách je schopna zajistit i dodávku velmi netradičních výrobků včetně zvláštních designů. Jedná se o velkosériovou zakázkovou výrobu dle přání nebo vzorků dodaných zákazníkem. Další podrobnosti najdete na str. 18 tohoto katalogu.

EXPRESNÍ DODÁVKY:

Firma GAMATREX® dodává zboží po celém území republiky přes rozvozce PPL, který garantuje dodání do druhého dne od převzetí zásilky. Pokud zadáte objednávku do 14,00 hod ještě téhož dne bude expedována a doručí se k vám druhý den.

SLEVA DORUČOVÁNÍ EXPRESNÍCH BALÍKŮ: Firma GAMATREX® hradí značnou část nákladů na expresní doručení. Odběratel tak platí méně za přepravu.
Ceny dodávek balíků jsou jednotné po celém území republiky. Tak nejsou znevýhodněni odběratelé ve větší vzdálenosti.Ceny za přepravu expresních zásilek Vám rádi sdělíme dle Vašeho konkrétního požadavku. Balné je zdarma! Doručujeme i po Praze!

Copyright © 2008 - 2018 Gamatrex s.r.o., všechna práva vyhrazena